Wij promoten escortdames en sekswerkers

Erotische massage Den Haag

Omgeving Den Haag, Wassenaar en Leiden, Noordwijk

Ik ben Jessica, een hele spontane en spannende meid van 25 lentes jong en licht getint (Latina). Ik geef u graag een heerlijke sensuele, erotische massage, of penismassage. Geen seks!

Na deze overheerlijke erotische massage bezorg ik u een heerlijk handmatig hoogtepunt waar u zeker met volle overgave van zal genieten.

Ik neem alleen Nederlandse mannen en graag oudere mannen ( liefst 45+). Ik geef de erotische massages in de omgeving van Den Haag, Wassenaar, Leiden en Noordwijk en heb hiervoor de beschikking over een eigen discrete ruimte. Heb jij zin om door een leuke, mooie, spontane meid met heerlijke zachte aanrakingen, sensueel gemasseerd te worden?

Laat het mij dan graag weten. Dan bepraten wij het samen verder. Liefs Jessica xxx

Profiel

Geslacht: Vrouw
Cupmaat: D
Leeftijd:27
Lengte: 170 cm
Gewicht: 67 kg
Omgeving: Den Haag, Wassenaar en Leiden, Noordwijk
Mail: toetidutti@outlook.com

“Ik masseer u graag naar een heerlijk hoogtepunt…”

  • Erotische massage
  • Dinnerdate
  • Cardate
  • Buitenseks

Mogelijkheden

Penismassage, Erotische Massage (happy ending), Klaarkomen op lichaam, Nuru massage

Contact met Jessica

9 + 8 =

Escort Eliza

Abonneer op onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de lekkerste en meest sexy escorts bij jou in de buurt! Ook wordt u middels de nieuwsbrief geïnformeerd over discreet kamerverhuur.

U bent succesvol ingeschreven

Share This